Piece Buderus Warszawa

Buderus należy do marki Grupa Bosch Thermotechnik GmbH, największego producenta systemów grzewczych w Europie, to marka posiadająca sieć dystrybucyjną na całym świecie. W Polsce przedstawicielstwem jest Dział Termotechniki firmy Robert Bosch Sp. z o.o. .Buderus oznacza markę gwarantującą niezawodność i doświadczenie, jakość, trwałość i dbałość o dobro swoje i klienta. Jeśli system grzewczy, to Buderus, potentat, dlatego rzetelny i niezawodny. Jeśli Warszawa, to Buderus Warszawa.

Systemy grzewcze o mocy od 2,5 kW do 1,85 MW stanowią istotę firmowej oferty (w kaskadzie do 9,25 MW): klient może zaopatrzyć się w system grzewczy stojący, wiszący, konwencjonalny i kocioł grzewczy kondensacyjny na olej i gaz, jak i system wykorzystujący energię odnawialną – kolektory słoneczne, pompy ciepła.

Udziałem marki Buderus proponuje klientowi system regulacji, grzejniki w szerokiej palecie, kompletne wyposażenia kotłowni oraz ogrzewania podłogowe.
Buderus oznacza markę z priorytetami. W centrum marki Buderus jest człowiek i jego środowisko naturalne. Buderus łączy efektywność z tradycją oraz najnowszymi procesami technologicznymi, pamiętając o wszystkich aspektach związanych z ogrzewaniem.