Litery przestrzenne Warszawa

Litery przestrzenne

Litery i znaki przestrzenne wykonywane są ze styropianu lub styroduru lub styropianu, jako nowoczesna i ciekawa forma reklamowania. Umieszczana bywa nad recepcją, na drzwiach lub nad drzwiami, czy też na ścianie gabinetu, idealnie nadając się do prezentowania logotypu firmy. Może być też zawieszona na fasadzie budynku ze względu na odporność styroduru na warunki atmosferyczne.

W procesie tworzenia elementów bierze udział ploter termiczny, za pomocą którego wycina się litery z litej płyty styrodurowej. Następnie wcięcia technologiczne są maskowane w procesie dokładnej obróbki uzyskanej bryły – usuwane są nierówności, projekt następnie jest klejony, szpachlowany i malowany na wybrany kolor. Dodatkowo możliwe jest wzbogacenie elementów o wycięcia laserem lub frezowanie lica, wykonane z PCV, plexi lub dibondu. Efekt może jak najbardziej podkreślać podświetlenie liter od tyłu.

Niewątpliwym atutem styroduru i styropianu jest możliwość uformowania niemal dowolnego kształtu. Można więc poprowadzić w ten sposób fragmenty dekoracji wnętrz, czy też wykorzystać metodę do produkcji elementów scenografii.Jest więc możliwość kreowania dobrej rzeczywistości, również w Warszawie.