Sejfy meblowe Warszawa

Sejfy meblowe wbudowywane są w szafy lub biurka. Na rynku dostępna jest szeroka oferta sejfów meblowych w różnych wymiarach oraz klasach bezpieczeństwa. Zaletą wszystkich modeli jest przystosowanie do zamocowania w ścianie i podłodze. Sejfy meblowe służą do przechowywania ważnej dokumentacji i aktywów. – Nie mieliśmy sejfu i ukradli – żali się Pani Wioletta. Zdarzenie miało miejsce na warszawskiej Pradze, gdzie było poczucie bezpieczeństwa starych jej mieszkańców. – Tu znam wszystkich, mnie też znają. Nigdy bym nie przypuszczała, że ktoś targnie się na zwykłe mieszkanie Kowalskiej.

Pani Wioletta straciła wszystkie kosztowności rodzinne, dziedziczone po rodzicach, a przechowywane w zwykłej szafce nocnej. – Tak, to był mój błąd – mówi. – Gdyby mieć w domu jakąś skrytkę, ale ja bym nigdy nie przypuszczała.

Z obdukcji policyjnej wynika, że dom Pani Wioletty był obserwowany od pewnego czasu, bo złodzieje wiedzieli kiedy dom opuszcza i kiedy do niego wraca. – Straciłam całą biżuterie. Złodzieje wybili okno tarasowe i weszli. Gdyby wzięli tylko sprzęt elektroniczny, a oni zamiast telewizora gwizdnęli mi kosztowności po mamie.

Sejf meblowy nie jest rarytasem. Polecany jest mieszkańcom domów jednorodzinnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *