Sejfy meblowe Warszawa

Sejfy meblowe wbudowywane są w szafy lub biurka. Na rynku dostępna jest szeroka oferta sejfów meblowych w różnych wymiarach oraz klasach bezpieczeństwa. Zaletą wszystkich modeli jest przystosowanie do zamocowania w ścianie i podłodze. Sejfy meblowe służą do przechowywania ważnej dokumentacji i aktywów. – Nie mieliśmy sejfu i ukradli – żali się Pani Wioletta. Zdarzenie miało miejsce na warszawskiej Pradze, gdzie było poczucie bezpieczeństwa starych jej mieszkańców. – Tu znam wszystkich, mnie też znają. Nigdy bym nie przypuszczała, że ktoś targnie się na zwykłe mieszkanie Kowalskiej.

Pani Wioletta straciła wszystkie kosztowności rodzinne, dziedziczone po rodzicach, a przechowywane w zwykłej szafce nocnej. – Tak, to był mój błąd – mówi. – Gdyby mieć w domu jakąś skrytkę, ale ja bym nigdy nie przypuszczała.

Z obdukcji policyjnej wynika, że dom Pani Wioletty był obserwowany od pewnego czasu, bo złodzieje wiedzieli kiedy dom opuszcza i kiedy do niego wraca. – Straciłam całą biżuterie. Złodzieje wybili okno tarasowe i weszli. Gdyby wzięli tylko sprzęt elektroniczny, a oni zamiast telewizora gwizdnęli mi kosztowności po mamie.

Sejf meblowy nie jest rarytasem. Polecany jest mieszkańcom domów jednorodzinnych.