Montaż podłogi Warszawa

Sprawa podłóg zasięgnęliśmy zdania u pana Mariana, kilkuosobowej firmy budowlanej, która nieźle sobie radzi na burzliwych wodach ekonomicznej hossy.

– Jeszcze do niedawna mozaika Warszawa była rozwiązaniem. Czyli parkiet mozaikowy, obecnie niezwykle drogi ze względu na dodatkową fatygę szlifowania i malowania impregnatami. Mozaika, ma się rozumieć, układana żmudnie na specjalnej izolacji między parkietem a betonem.

Pan Marian jest mistrzem profesjonalnych usług bazujących na wieloletnim doświadczeniu. Ma w repertuarze dokonań dziesiątki zadowolonych odbiorców jego usługi.

– Ludzie sami potwierdzają moje fachowo wykonywane zlecenia dając dodatkowe zlecenia z polecenia – wyjaśnia. –

Robimy wszystkie usługi podłogowe. Braliśmy też udział w przetargach, więc były szkoły i biura samorządowe, kamienice, no i oczywiście mieszkania.

– Stosujemy najwyższej klasy park maszynowy i dzięki zdobywanemu doświadczeniu możemy podjąć dowolne zlecenie w zakresie układania podłóg. Był konkurs „Podłoga marzeń”, więc zgłosiłem firmę. Organizator odpowiedział naszym akcesem w szranki z innymi, często dużo większymi od nas firmami, jednak my potrafimy, więc udało się zdobyć podjum w Warszawie.