Wynajem magazynu Warszawa

Chcemy wynająć magazyn w Warszawie? W samej Warszawie? W takim razie może być problem, bo sytuacja jest napięta. Chodzi o lokalizację najlepszą, więc wszystko zajęte. Całkiem inaczej wygląda sytuacja w najbliższym promieniu stolicy. Jest nieruchomości dużo, w ty sporo przestrzeni magazynowych.

– Całkowita powierzchnia magazynowa  2x 1000 m kw. – czytamy w ogłoszeniu pierwszym z brzegu. – Wysokość hali 10 m, całkowita powierzchnia socjalno-biurowa 2x  320 m kw.

Możliwości wydzielenia dodatkowej powierzchni biurowej istnieją, jest też plac manewrowy i wystawowy.Pod uwagę przedsiębiorstwa biorą w końcu pod uwagę, by personel dojechał jakoś do pracy.

– Obsługa komunikacyjna przez doki załadunkowe – czytamy dalej. – Bramy z poziomu terenu.

Jest też widoczność z pobliskiej drogi ekspresowej, czyli nie najgorzej.

– Położenie w sąsiedztwie węzła, Sąsiedztwo obiektów o charakterze usługowym, produkcyjnym i magazynowym, 15 od lotniska – dowiadujemy się na końcu.

Koszt wynajęcia to naprawdę spore widełki cenowe. Trudno nawet o liczby, bo chodzi o dziesiątki tysięcy złotych. Wynajmującymi są często firmy korporacyjne z olbrzymim kapitałem zakładowym, który nie podlega negocjacji.