Szafy na broń Warszawa

W siedzibach związków strzeleckich, formacjach uzbrojonych i strzelnicach znajdują się specjalne szafy i magazyny broni, obecne również w domach prywatnych i instytucjach. Firmy produkujące szafy na broń i sejfy zajmują się również, a może przede wszystkim, konstruowaniem i produkcją drzwi magazynowych, za którymi trzymana jest broń.

Obecne na rynku firmy proponują także liczne szafy i sejfy na broń.  Dostępne są we wszystkich rozmiarach i klasach bezpieczeństwa, a w nich liczne opcje wyposażenia. Są w tej kategorii szafy i sejfy w różnych rozmiarach i klasach bezpieczeństwa, na różną broń, w tym broń krótką. Do przechowywania broni krótkiej szafy i sejfy posiadają zespoły skrytek, które nadają się także do rozbudowy – tu adresatem specjalnym są magazyny broni.

Ważną pozycją w tej branży jest magazynek broni o konstrukcji modułowej, na który wystawiane są specjalne certyfikaty. Magazyn taki można zamontować w dowolnym miejscu a także zdemontować. Nadaje się też do transportu w dowolne miejsce, jako produkt poręczny, bez konieczności spawania.

Konstrukcja podstawowa sejfów może być zamówiona wraz z okładzinami z litego drewna. W skład wchodzi wtedy masywne drewno dębowe, wbudowane do zabezpieczenia. Produkty są dostępne w Warszawie.