Rolety antywłamaniowe Warszawa

Dla każdego z poniżej wymienionych systemów istnieje możliwość zamówienia specjalnych rolet antywłamaniowych, spełniających klasę odporności na włamanie RC3. Rolety antywłamaniowe charakteryzują się wzmocnionymi i ekstrudowanymi lamelami pancerza, są samoblokujące i utrudniające podniesienie pancerza, posiadają prowadnice o konstrukcji niepozwalającej na odgięcie i wyciągnięcie pancerza oraz zabezpieczony patentem mechanizm zapadkowy w dolnej części rolety.

Istnieją rolety ROLETY ELEWACYJNE, rolety w skrzynce ściętej 45 stopni lub półokrągłej montowane na istniejące okna lub na gotową elewację; ROLETY PODTYNKOWE, w takim typie rolet skrzynka pokrywana jest warstwą tynku tak aby była prawie niewidoczna. Dolna część skrzynki składa się z dwóch części: czołowej i klapy rewizyjnej. Oraz ROLETY NADSTAWNE, rolety w tym systemie umieszczone są w termicznie izolowanej skrzynce PVC, która jest przykręcana do górnej części okna.

Zakup rolet antywłamaniowych jest sensowny tym bardziej, że montażu może dokonać ekipa firmy obsługującej sprzedaż. Zarówno w Warszawie, jak i innych miastach – mniejszych i większych, bez trudu odnajdziemy towar i jego obsługę.