Litery podświetlane Warszawa

Nic tak nie rozjaśnia marketingu jak szyld podświetlany, z podświetlanymi literami. To szyldy stanowią często o powabie miejsc. Nie tylko w Warszawie. Przechadzając się po mieście wieczorową porą co rusz napotykamy podświetlane litery, zwłaszcza jeśli to centrum nawet niedużego miasta. W zasadzie firma każdej branży może się w ten sposób wyróżniać. Jakkolwiek w tej dziedzinie dominują choćby stacje benzynowe lub bary szybkiej obsługi, to nawet pozornie staroświeckie usługi mogą być prezentowane w ten sposób.

Nowoczesne wyświetlacze to urządzenia o podwyższonej rozdzielczości, mające możliwość nawet wyświetlania animacji, nie tylko tekstu. Dzięki oprogramowaniu istnieją możliwości zdalnego wpływania na treść informacji, by można było ją zmieniać wedle własnych upodobań, nawet kilkanaście razy dziennie. Ponadto urządzenia nowego typu są bardzo odporne, wyposażone w specjalne zabezpieczenia przed niskimi i wysokimi temperaturami, są na nie bardzo odporne.

Zewnętrzne programy, z którymi wyświetlacze są kompatybilne, to na przykład Adobe Flash, Adobe After Effects. Wyświetlacze mają możliwości wyświetlania czasu, daty i temperatury (klatki specjalne) w różnych formatach.